INFO PRO SOUTĚŽÍCÍ

Finálový večer proběhne 28.1. 2017 v klubu Royal, Vinohradská 48, Praha 2.

Soutěží se pouze v rámci jedné kategorie, přihlásit se může každý bez omezení věku a státní příslušnosti. Podmínkou je znalost ČJ na běžné komunikační úrovni. Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice, trojice atd. (bez omezení). Označení amatér/profesionál je čistě orientační, nicméně porotci i diváci budou o této kategorii informováni a může to ovlivnit jejich hodnocení. Co očekáváme od Vašeho vystoupení? Show!

Jak bude vystoupení dlouhé, na jakou hudbu a na jaké téma je jen a pouze na Vás. Vyberte si, co se Vám líbí. S důvěrou v soudnost našich soutěžících nejsou kladeny žádné požadavky na kostým.

K dispozici budou dvě chromové tyče značky X-pole competition o průměru 45 mm a výšce 4 m, vzdálené od sebe 3 m. S ohledem na zkušenost z minulého ročníku, kdy se nám nepodařilo identifikovat technický problém, nemůžeme garantovat možnost volby obou tyčí spinnových. Doporučujeme tedy zvolit obě tyče statické nebo jednu statickou a jednu spinovou. V případě jedné statické a jedné spinové bude spinová tyč vlevo z pohledu diváků. Gripování tyčí je povoleno, s výjimkou gripů na bázi včelích vosků. Ty mohou být použity pouze na tělo, nikoli na tyč. Pořadí jednotlivých vystoupení určí organizátoři na základě technických požadavků vystupujících (tyče spinové/statické, grip ano/ne). Používání rukavic a chráničů je povoleno.

Prosíme soutěžící, aby brali ohled na interiér klubu a soutěžní tyče. Vystoupení nesmí být v rozporu s bezpečnostními předpisy (to se týká zejména těch, kteří chtějí použít pyroefekty apod). K dispozici bude světelný park a videoprojektor. Pokud si nejste jisti, zda je Váš nápad možno realizovat, kontaktujte nás prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Poradíme Vám a vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Uzávěrka přihlášek je 23.10.2016 v 23:59


V přihlášce prosím věnujte největší pozornost bodu “Popis  vystoupení”. Organizátoři soutěže vyberou 12 postupujících především na základě tohoto bodu a zaslaných videí. Přiložené video nemusí být natočeno jen za účely této přihlášky, akceptujeme záznam z jakéhokoli pole dance vystoupení soutěžícího, i ze studia.

Postupující budou informováni o postupu e-mailem nejpozději dne 31.10. 2016 a vyzváni k zaplacení registračního poplatku ve výši 600 Kč. Pro účast v soutěži je nutné uhradit poplatek do 10.11. 2016.

Přihlášku můžete vyplnit ZDE.